Týždeň s PatriotmiTÝŽDEŇ S PATRIOTMI /8./

Už len necelé dva týždne zostávajú do štartu Slovenskej basketbalovej ligy. Počas týždňa sme rozbehli internetovú kampaň k úvodnému zápasu pod titulkom „Plná hala na úvodné derby“. Kampaň bude pokračovať rôznymi ďalšími aktivitami, ktoré k prvému zápasu chystáme. Veríme, že s Vašou pomocou sa nám podarí zaplniť halu 3.októbra a odštartovať novú sezónu nových Patriotov tak, ako sa patrí.

Práve končiaci sa týždeň sme vo väčšej miere venovali osemnástemu ročníku Memoriálu bratov Kleinovcov. Turnaj splnil svoje očakávania. Naše zápasy, hlavne v piatok a v sobotu určite potešili svojou kvalitou a tiež víťazstvami. Dnes to isto nebolo podľa našich predstáv a podľa predstáv Vás, našich fanúšikov, rozhodne však nie je dôvod lámať nad tímom palicu. Mužstvo počas víkendu ukázalo potenciál, nasledujúce dva týždne sa budeme snažiť popracovať na veciach, ktoré sa nám nepodarilo realizovať tak, ako by sme chceli. Poďakovanie od všetkých účastníkov turnaja nás potešilo a zaviazalo k tomu, aby mal Memoriál bratov Kleinovcov o rok ešte vyššiu úroveň.

Ako ste už iste zaregistrovali, pred pár dňami prešla oživením klubová webstránka. Reakcie na jej nový vzhľad sú pozitívne, čo nás teší. Samozrejme , aby bol nový web úspešný, musí predovšetkým obsahovať informácie, ktoré fanúšikom prinesú prehľad a všetko čo potrebuje vedieť na jednom mieste. Preto budeme robiť všetko pre to, aby sme dokázali byť aktuálny. Drobné chybičky ešte na novom webe vychytávame, do pár dní by už malo byť všetko stopercentné.

Druhý domáci zápas v súťaži 10.októbra proti Košiciam bude patriť v projekte Škola plná Patriotov VI. Základnej škole, ktorá je zároveň aj domácou pôdou mládežníckeho klubu ŠBK Junior Levice. Teší nás, že už máme echo aj z ďalších škôl so záujmom zapojiť sa do projektu. Termíny zápasov a školy, ktoré si rezervovali svoj termín budú postupne dopĺňané a uverejňované na našej webstránke. Ak aj vy chcete pre svoju školu rezervovať termín, píšte nám na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Budúci piatok sme mali odohrať prípravný zápas proti NH Ostrava. Od českých kolegov sme dostali ospravedlnenie s nutnou zmenou programu a tak si na meno posledného súpera v príprave ešte musíme počkať. Intenzívne na tom pracujeme a určite Vás budeme informovať kedy a kde nás v príprave ešte môžete vidieť.

turn05