Týždeň s Patriotmi„Najčítanejší basketbalový blog na Slovensku štartuje svoj druhý ročník. Počas toho prvého sme Vám týždeň čo týždeň prinášali aktuálne informácie z kuchyne Vášho obľúbeného športového klubu a inak tomu nebude ani v nasledujúcej sezóne. Náš blog vznikol preto, aby ste sa prostredníctvom neho dozvedali informácie, ktoré Vám priblížia dennodenný život v klube, aby Vám objasnil naše rozhodnutia a náš pohľad na situácie z našej strany. Veríme, že Vám v novej sezóne dokážeme priniesť ešte viac zaujímavých informácií a že spolu prežijeme pri levickom basketbale šťastnejšiu a úspešnejšiu sezónu, ako bola tá posledná.

V lete prešiel náš klub zmenami vo vedení klubu. Noví majitelia sa spolu s manažmentom budú snažiť o to, aby po dvoch náročných sezónach, kedy klub doslova bojoval o prežitie, priniesli verným fanúšikom viac radosti, športových a kultúrnych zážitkov. Ani noví majitelia však nemajú čarovný prútik na úspech a preto nás čaká veľmi veľa práce. Verte či nie, ale už viac ako dva mesiace pracujeme na tom, aby sme postupne jednali s partnermi, dávali dokopy káder, riešili prípravu tímu, zabezpečili stravu, ubytovanie či materiálne zabezpečenie .

Pre nás tie dva mesiace ubehli skutočne rýchlo a už o týždeň sa v Leviciach začnú schádzať hráči, na ktorých čaká sedem týždňov prípravy pred štartom nového ročníka SBL. Ako prvý dorazí do Levíc tréner Teo Hojč, ktorý by mal pricestovať v stredu. V priebehu minulého týždňa sme sa dohodli na ďalšej spolupráci s Ladislavom Lutovským, ktorý ostáva pri tíme v pozícii asistenta trénera. Veríme, že táto trénerská dvojica dokáže vyťažiť z tímu maximum a že ich spolupráca bude prínosom pre levický basketbal.

V pondelok spúšťame predaj permanentiek na novú basketbalovú sezónu. Netajíme sa tým, že je to pre nás dôležitý zdroj príjmu. Do pozornosti by sme chceli dať predovšetkým permanentku Patriot, ktorá zaujala partnerov nášho klubu a výhody, ktoré bude ponúkať svojim držiteľom budú postupne pribúdať. Veríme, že táto forma permanentky a „zľavovej karty“ v jednom Vás zaujme a jej výhody si skutočne užijete.

Pred mesiacom sme pre Vás spustili oficiálny fanshop klubu. Prvé objednávky už boli odoslané svojim majiteľom. Fanshop bude postupne dopĺňaný o ďalší zaujímavý tovar, všetci si v ňom prídete na svoje. Ako sme už avizovali, ďalšou novinkou bude youtube kanál BK Levickí Patrioti, ktorý by mal zažiť svoju premiéru už čoskoro. Plánujeme v ňom vysielať zaujímavé reportáže zo života klubu, rozhovory a pozvánky približne raz do týždňa. Nový dizajn chystá aj naša webová stránka a niekoľko ďalších prekvapení si necháme aj na budúce.
Stále od Vás čakáme fotky do súťaže Dovolenka s Patriotmi 2015, stále od Vás čakáme tipy na moderátora našich zápasov, rovnako aj tipy na šikovného grafika - web dizajnéra, či žurnalistu, ktorí by sa chceli dostať bližšie ku klubu a pomôcť mu. V prípade ak máte záujem prezentovať Vašu firmu, spoločnosť, akciu, alebo výrobok prostredníctvom najpopulárnejšieho športového klubu v regióne Tekova, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pripravíme ponuku na marketingovú prezentáciu podľa Vašich požiadaviek. Kontaktujte nás na tč. 0903 348 850, alebo na email adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Bez Vás fanúšikov – Patriotov by bola naša práca bezvýznamná. Ak by na basketbal v Leviciach nechodili fanúšikovia, už by dávno padol na kolená. Sme však tu, lebo Levice potrebujú športový klub, ktorý ich bude reprezentovať po Slovensku, lebo Levice potrebujú miesto, kde sa môžeme týždeň čo týždeň stretávať s kamarátmi a rodinou, miesto kde sa dokážeme zabaviť, vykričať, či len tak si oddýchnuť a vypustiť z hlavy všetky starosti. Preto veríme, že nás od jesene čaká množstvo skvelých zážitkov na zápasoch Levických Patriotov.

PS: Máme jeden taký sen, na ktorého splnenie ale potrebujeme podporu Vás všetkých. Tým snom je vypredaná hala na prvom domácom zápase sezóny v derby proti Nitre, v sobotu 3.októbra... idete s nami do toho?