Tri mesiace po zisku majstrovského titulu, štartujú Levickí Patrioti prípravu na novú sezónu nielen na palubovke, ale aj pre svojich fanúšikov. Aktuálne finišujeme s uzavretím kádra a okrem toho máme pre Vás v tejto sezóne pripravených niekoľko ďalších prekvapení. Čaká nás sezóna, v ktorej ako obhajcovia titulu majstra nemôžeme mať nízke ciele, zároveň ale vieme, že tradiční rivali, ktorí zažili v poslednej sezóne sklamanie sa na nás poriadne pripravia a každý zápas bude nesmierne náročný. Preto budeme potrebovať tak ako doteraz Vašu podporu!
Od utorka 7.augusta štartuje tradičný predaj permanentiek na novú sezónu. Azda nik, kto mal v minulej sezóne klubovú permanentku, tento krok neoľutoval. V zápasoch, kedy sa športová hala zaplnila do posledného miesta, mal vždy svoje sedenie garantované, nehovoriac o tom, že kúpa permanentky bola pre neho aj finančne výhodná.
Ako? Celé play-off je predsa s permanentkou SILVER zadarmo a tak fanúšik s touto permanentkou ušetril až 35,-Eur, teda viac ako polovicu ceny permanentky! Obrovská vďaka za podporu patrí aj všetkým tým, ktorí sa cítia byť PATRIOTMI a klub už tradične podporujú zakúpením permanentky PATRIOT, alebo VIP.

Ako v novej sezóne?
K tradičným trom druhom permanentiek SILVER, PATRIOT a VIP pribudne od novej sezóny SILVER ŠTUDENT, v ktorej ponúkneme výhodnejšiu cenu permanentiek pre študentov v porovnaní s cenou vstupenky.

ROZDELENIE PERMANENTIEK

Permanentka SILVER - platí na základnú časť a play-off SBL. Cena 65,-Eur
Permanentka SILVER / Študent – platí na základnú časť a play-off SBL. Cena 55,-Eur. Je určená pre študentov od 6 do 18 rokov. Permanentka nie je prenosná.
Permanentka PATRIOT - platí na základnú časť a play-off SBL a tiež na Alpsko-adriatický pohár. Cena: 100,-Eur + klubový šál Majstrov ako darček zdarma.
Permanentka VIP - platí na základnú časť a play-off SBL a na Alpsko-adriatický pohár + klubový šál Majstrov ako darček zdarma, počas domácich zápasov možnosť občerstvenia vo VIP priestoroch klubu. Cena: 300,-Eur

CENY VSTUPENIEK NA SEZÓNU 2018/19:

Prípravné zápasy + Memoriál Bratov Kleinovcov: 2,-Eur
Alpsko – adriatický pohár: 3,-Eur
Slovenská basketbalová liga – základná časť: 4,-Eur
Slovenská basketbalová liga – deti do 6 rokov: zdarma /bez nároku na sedačku/
Vstupné na play-off bude zverejnené pred vstupom do play-off.

Hráči ŠBK Junior Levice vstup zdarma na základe preukazu ŠBK Junior Levice.

Počas sezóny chystáme pre majiteľov permanentiek s našimi partnermi rôzne akcie a zľavy, ktoré budú aktuálne prezentované.

KEDY A KDE?
Predaj permanentiek štartuje v utorok 7.augusta. Do ďalšieho pondelka – 13.augusta držíme miesta majiteľom permanentiek z minulej sezóny. Od utorka 14.augusta začne potom voľný predaj. Predaj permanentiek bude pokračovať do 23.septembra. Počas pracovných dní nás zastihnete v kancelárii klubu v športovej hale v čase od 15.00 hod. do 16.00 hod., prípadne v inom čase po telefonickom dohovore /t.č. 0903 348 850/.