VŠEMvs Karlovka Bratislava - BK Levickí Patrioti 55:88 (13:19, 15:26, 14:23, 13:20)

Karlovka: Abrhám 12, Kuffa 9, Hašan 8, Hlivák 4, Podhorský 2 (Vido 11, Mäsiar 4, Kožár 3, Vitek 2, Bolek a Dobrotka 0)
Levice: Krajčovič 24, Kurbas 14, Smith 9, Žiak 7, Sims 2 (Bojanovský a Djurič po 10, Vašl 6, Bachan 4, Danielič 2, Adámik 0)

TH: 9/7 - 22/11, Fauly: 24 - 17, Trojky: 6 - 7, Rozhodovali: Šarišský, Turčin, Margala

Povedali po zápase:

Peter Ivanovič, tréner Karlovky: "Súper ukázal kvalitu, predčil nás v hre jeden na jedného, od druhej štvrtiny dominoval. Rozsypali sme sa aj v útočnej fáze. Teraz na to treba zabudnúť a sústrediť sa na zápas v Handlovej."

Marek Mäsiar, hráč Karlovky: "Do zápasu sme šli s tým, že môžeme len prekvapiť a neboli sme pod tlakom. Prvú štvrtinu sme sa držali, potom nám odskočili. Problémom bola hra jeden na jedného, skúšali sme aj zónovú obranu... Ku koncu dal tréner priestor aj hráčom z lavičky, medzi nimi aj mne, za čo mu ďakujem."

Teo Hojč, tréner Levíc: "Som spokojný s výsledkom aj celkovo s výkonom. Splnili sme, čo sme si pred zápasom povedali. Obrana bola základ, sme spokojní. Ale teraz musíme zabudnúť na tento zápas a pripraviť sa na sobotu proti Prievidzi."

Šimon Krajčovič, hráč Levíc: "Som unavený, to jednoznačne. Zodpovedne sme sa pripravili na zápas, veď Karlovka je doma nepríjemný súper a naposledy odohrala dobrý zápas aj v Komárne. Zahrali si všetci chalani, sme spokojní, ale teraz už treba na zápas zabudnúť a pripravovať sa na Prievidzu."