BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Levickí Patrioti 63:90 (16:33, 19:17, 12:20, 16:20)
Spišská Nová Ves: Bennett 20, Nzege 17, Majerčák 6, Ninkovič 4, Lenárt 0 (Antoni 9, Krajňák 7, Kobulnický a Osvald 0)
Levice: Vašl 15, Krajčovič 13, Smith 10, Kurbas 7, Sims 4 (Bachan 12, Bojanovský 10, Danielič a Žiak po 7, Djurič 5, Adámik 0)
TH: 15/4 - 22/15, Fauly: 23 - 22, Trojky: 9 - 1, Rozhodovali: Kovalčík, Karniš, Čurilla

Povedali po zápase:
Erich Korfanta, tréner Spišskej Novej Vsi: "Vieme, v akých sme problémoch, pred zápasom som nemal ružové okuliare. Na lavičke sme mali iba deviatich ľudí, z toho troch juniorov a troch zahraničných hráčov. A tí nezahrali extra dobre. Pod 20 bodov sme to však mohli a mali uhrať. Zápas v globále nechcem hodnotiť ako úplný ´prúser´. Boli tam celkom dobré momenty, chlapci to nezabalili a bojovali do konca. Levice sú však kvalitou úplne inde."
Lukáš Krajňák, hráč Spišskej Novej Vsi: "Pri prehre o 27 bodov si náš divák povie - zasa poriadne dostali. Myslím si však, že sme po dlhšom čase zahrali celkom dobrý zápas. V prvom polčase sme nedali desať šestiek a prehrávali sme o 15 bodov. Keby sme premenili aspoň osem, sme v zápase. Samozrejme, súper ťažil aj z rýchlych brejkov. Výkon teda nehodnotím zle, ale celkové skóre to neukazuje."
Teo Hojč, tréner Levíc: "Pripravovali sme sa na systém, ktorý sme chceli v tomto zápase hrať, a to sme aj ukázali. Na konci prvého polčasu sme trochu stratili koncentráciu. Rozhovor v šatni však pomohol, lebo v druhom polčase sme zahrali tak, ako sme chceli. Toto víťazstvo sme potrebovali, aby sme sa po prestávke vrátili na starú správnu cestu. Vieme, že Spišská Nová Ves má problémy. Keď sa im uzdravia hráči, budú nepríjemní pre každého."
Žarko Djurič, hráč Levíc: "V predchádzajúcom kole sme utŕžili ťažkú prehru v Košiciach, teraz sme sa potrebovali nakopnúť, a to sa nám aj podarilo. Hrali sme zodpovedne a tvrdo, lebo sme vedeli, že Spišská Nová Ves je doma nepríjemné mužstvo. Myslím si, že sme odviedli dobrú prácu. Dôležitý bol náš úspešný vstup do zápasu. Utvorili sme si náskok a potom už išlo všetko ľahšie až do konečného triumfu o 27 bodov."