1x Víťaz Alpe Adria Cup
EnglishSlovenčina
Patrioti s postupovým mečbalom18apr
Patrioti s postupovým mečbalom
Levičania zvládli druhý zápas štvrťfinálovej série na palubovke súpera z Lučenca a v sobotu môžu rozhodnúť o svojom postupe. Patrioti vstúpili do duelu razantne, rýchlo viedli 2:9 a vedenie si udržiavali počas celého zápas
Séria sa presúva do Lučenca16apr
Séria sa presúva do Lučenca
Štvrťfinálová séria medzi Patriotmi a Lučencom sa presúva na palubovku nášho súpera. Náš tím si v prvom zápase postrážil výhodu domácej palubovky, keď po vyrovnanom prvom polčase, v tretej desaťminútovke predviedol ofenzívny uragán a 39 bodmi rozhodol o víťazstve 104:78.
Patrioti vstúpili do play-off víťazstvom13apr
Patrioti vstúpili do play-off víťazstvom
Patrioti zvládli úvodný duel štvrťfinálovej série proti Lučencu a ujali sa vedenia 1-0. Po vyrovnanom prvom polčase, v ktorom ukázal Lučenec veľmi dobré momenty a strelecky dokázal Levičanom konkurovať sa o zápase rozhodlo v tretej desaťminútovke.
Patrioti vstupujú do play-off proti Lučencu11apr
Patrioti vstupujú do play-off proti Lučencu
Vrchol basketbalovej sezóny je definitívne tu. Dnes štartuje naša štvrťfinálová séria proti Lučencu, do ktorej síce vstupujeme v roli favorita, zápasy proti Lučencu v tejto sezóne ale ukázali, že nás nič jednoduché nečaká.