2.LIGA MUŽOV, ZÁPAD

BK LEVICKÍ PATRIOTI "B" – TJ ŠTADION TRENČÍN 81:54 (22:22; 23:5; 12:18; 24:9)
LEVICE: Klein 22, Marchyn 18, Mišenka 10, Maroš Halmeš 10, Kucmin 0 (Števko 10, Pastier 5, Matúš Halmeš 4)

Po dvoch prehrách za sebou si BK Levickí Patrioti "B" zaslúžene pripisujú na konto svoju tretiu výhru v sezóne. Na domácej palubovke porazili Trenčanov konečným výsledkom 81:54.
Do zápasu vstúpili oba tímy s rovnakým nasadením. Napriek tomu, že Levičania viedli celú prvú štvrtinu, Trenčín im bol neustále v pätách a na záver štvrtiny dokázal dorovnať stav na 22:22. V druhej štvrtine Levice zvýšili svoje tempo hry, k čomu dopomohli hlavne trojky Marchyna a Kleina, čím sa dostali opäť do vedenia až o dvadsaťdva bodov. Vedenie si v druhom polčase postrážili, zvyšok zápasu patril Leviciam a nakoniec zvíťazili o 27 bodov.