TUŘI SVITAVY – LEVICKÍ PATRIOTI 77:62 /22:12, 37:28, 48:50/

SVITAVY: Slezák 16, Kerr 14, Pavlovič, Smithson, Roseboro po 9...
LEVICE: Sims 14, Smith 11, Vašl 10, Petani 6, Kurbas 2 /Žiak 12, Bachan 3, Krajčovič 2, Bojanovský 2/
TH: 16/9 – 13/12, Trojky: 12-8

Patrioti odohrali druhý zápas v Čechách na palubovke Svitáv. Po raňajkách a následnej dvojhodinovej ceste Levičania nezachytili úvod zápasu a domáci išli do desať bodového vedenia. To si udržiavali počas celého prvého polčasu, hoci hostia sa postupne dostávali do zápasového tempa a niekoľkokrát sa im podarilo bodovo sa priblížiť domácim. Polčas ale vyhrali Tuři 37:28.
Žlto-zelení sa chytili v úvode druhého dejstva, kde bod po bode znižovali vedenie Svitáv a do konca tretej desaťminútovky sa dostali do vedenia 48:50. Ešte do polovice poslednej časti hry to bolo vyrovnané, domáci ale v závere trafili niekoľko striel a využili tiež zaváhania hostí, čo im stačilo na pohodlné pätnásťbodové víťazstvo. Levičania zopakovali dobrý výkon z Opavy len v tretej desaťminútovke a víťazstvo domáceho tímu bolo zaslúžené.